[breadcrumb]

Wystawiamy się na Targach ISH23 Frankfurt

W dniach 13-17.03.2023 wystawiamy się na Targach ISH we Frankfurcie nad Menem. Pokażemy swoje nowości z systemu rozdzielaczowego oraz parę innych naszych propozycji. Nasze cele to nie tylko pokaz produktów i konsultacje z klientami szukającymi innowacji, ale również szukanie partnerów biznesowych, udział w szerzeniu wiedzy o nowoczesnym rynku wentylacyjnym.

Targi ISH to największa międzynarodowa impreza w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych. Producenci wyposażenia łazienek i instalacji wodno-sanitarnych zaprezentują nowatorskie rozwiązania i najnowszy design. W segmencie techniki energetycznej i klimatyzacyjnej przedstawione zostaną ekologiczne i energooszczędne technologie: nowoczesne i innowatorskie systemy ogrzewania oraz klimatyzacji budynku, które zapewniają wykorzystywanie energii odnawialnej.

HALA 8 | STOISKO J.54

Zobacz nasz profil ISH23:

https://ish.messefrankfurt.com/frankfurt/en/exhibitor-search.detail.html/inwest-produkt-hankowska-godlewski-kurys-spolka-jawna.html

Przez pięć dni na wiodących światowych targach HVAC + Water wszystko będzie kręcić się wokół innowacji, które przyczyniają się do osiągnięcia celów w zakresie ochrony klimatu oraz odpowiedzialnego i efektywnego wykorzystania zasobów.

Co więcej, poszczególne punkty programu wydarzeń mogą być oglądane jako filmy na żądanie w dowolnym momencie.

Zarejestruj się i zdobądź VOUCHER umożliwiający darmowy wstęp

Jako wystawca mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na zbliżających się targach ISH we Frankfurcie.

  • Zarejestruj się. Po wypełnieniu formularza uzyskasz od nas indywidualny VOUCHER z kodem, który należy zarejestrować na stronie. Dalej postępuj zgodnie ze wskazówkami na stronie.
  • Po zarejestrowaniu kodu z Vouchera otrzymasz na maila 1-dniowy bilet wstępu na targi ISH. Wydrukuj go.
  • Za okazaniem ważnego dokumentu tożsamości lub paszportu Voucher upoważnia do darmowego wstępu na targi oraz nieodpłatnego poruszania się lokalnymi środkami transportu publicznego RMV (Rhine-Main)

Informacje dla odwiedzających

Godziny otwarcia terenów targowych dla odwiedzających:

13.03.2023   09:00 – 18:00
14.03.2023   09:00 – 18:00
15.03.2023   09:00 – 18:00
16.03.2023   09:00 – 18:00
17.03.2023   09:00 – 17:00  (dzień otwarty dla publiczności)

Plan hal ułatwiający poruszanie się po terenach targowych.

Dojazd

Aby ułatwić Państwu indywidualną podróż do Frankfurtu nad Menem zapraszamy do zapoznania się z naszym wskazówkami.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panem Jarosławem Kurysiem

tel. +48 537 000 723;

e-mail: j.kurys@inwestklima.com.pl

Widzimy się na miejscu!

Pobierz

    Zapytaj o produkt