O nas

Produkujemy i opracowujemy unikalne produkty, z których wiele zostało opatentowanych.

PRODUKCJA ELEMENTÓW WENTYLACYJNYCH…

…rekuperatorów oraz unikalnych i opatentowanych rozwiązań w wentylacji. Produkcja wentylacyjnych systemów rozdzielaczowych z wieloma innowacyjnymi, autorskimi rozwiązaniami.

O firmie

INWEST-PRODUKT Hankowska, Godlewski, Kuryś sp.j. jest firmą działającą w branży wentylacyjnej. Powstała w roku 2013 z ukierunkowaniem na produkcję wyrobów dla szeroko rozumianego rynku wentylacyjnego. Początkowo zatrudnienie oscylowało w granicach pięciu osób. Dzięki ciągłemu udoskonalaniu wyrobów, powiększaniu parku maszynowego oraz zdobywaniu coraz większej liczby odbiorców, zatrudnienie wzrosło i w chwili obecnej oscyluje w granicach 30 osób. Przedsiębiorstwo należy do firm nowoczesnych, które stale dba o swój rozwój. Dlatego też chętnie dostosowujemy się do zmieniających się trendów na rynku oraz oczekiwań klientów. Szybką reakcję oraz możliwość dostosowania się do bieżących potrzeb umożliwia firmie nowoczesny, dobrze wyposażony park maszynowy.

Należymy do:

od projektu…

jakość

innowacyjność

wsparcie techniczne

na każdym etapie

elastyczność

…po wsparcie posprzedażowe

Klaster Obróbki Metali jest największym klastrem branży metalowej i maszynowej w Polsce. Skupia blisko 100 firm działających w obszarze usług, produkcji i handlu, a także 20 partnerów strategicznych takich jak uczelnie, instytucje otoczenia biznesu oraz władze samorządowe. Współpraca w ramach klastra umożliwia łączenie potencjałów, wymianę doświadczeń, generowanie synergii oraz wzmacnia przewagi konkurencyjne.

Inwest – Produkt – „ producent elementów wentylacyjnych” – to profesjonalna firma z nowoczesnym parkiem maszynowym i dużym doświadczeniem w branży wentylacyjnej. Oprócz produkcji szeroko rozumianej „wentylacji” wykonujemy innowacyjny system wentylacji rozdzielaczowej. Zastosowane w nim rozwiązania zostały zgłoszone do Urzędu Patentowego. Jest to jedyny samoregulujący się system na rynku.

Produkujemy ze stali ocynkowanej oraz stali nierdzewnej.

Oferujemy rozwiązania wentylacyjne do budynków użyteczności publicznej, biur i domów jednorodzinnych.

Produkcja prefabrykatów wentylacyjnych

  • Kanały i kształtki prostokątne
  • Podstawy dachowe prostokątne i okrągłe
  • Wyrzutnie / czerpnie ścienne i dachowe
  • Tłumiki okrągłe i prostokątne
  • Przepustnice
  • Skrzynki rozprężne do nawiewników

Produkcja systemu wentylacji rozdzielaczowej

  • Skrzynki rozprężne
  • Rozdzielacze
  • Innowacyjne systemy
  • Inne akcesoria

Innowacje

Produkujemy i opracowujemy unikalne produkty, z których wiele zostało opatentowanych.